Anasayfa Gümrük Muşavirliği Uluslararası Mümessillik Referanslar


   » T.C. Gümrük Müsteşarlığı

   » Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

   » Dış Ticaret Müşteşarlığı

   » Antalya Ticaret Odası

   » Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği

   » T.C. Merkez Bankası

   » Devlet İstatistik Enstitüsü© Copyright 2006 - İpek Grup Şirketler Topluluğu, Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Fon Bilgisayar  

İletişim

1998 yılında gümrükleme hizmetlerinde uzman ve deneyimli bir kadro tarafından kurulan şirketimiz, bugün sektöründeki seçkin kuruluşlarından biri olma yolunda olan ve her geçen günde hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Rekabetin yol göstericisi, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu iş dünyasında, belirleyici etken “bireysel kalite”, “ekip kalitesi” ve “yönetim kalitesi” dir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlarıdır.

Karşılaşan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, müşteri temsilciliği esası üzerine kurulu bir anlayış içinde kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Teknolojik yatırımları ve insan kaynakları ile çağın getirdiği yenilikleri, hizmet sektörüne yansıtan , EDI ( Electronik Data Intercharge - Elektronik Veri Transferi ) sistemini Antalya’da ilk kullanan firmalardan biri olmuştur.Hizmet verdiği alanda en iyi olma yolunda gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile KIVILCIM ;kanunların öngördüğü hukuki zorlukların tamamını yerine getirerek güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorululuğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.KIVILCIM tüm hizmetleri konusunda gerekli eğitimi almış Gümrük müşavir ve yardımcıları ile muhasebe ve müşteri temsilcileriyle gümrüklerde hizmet vermektedir.

Ünvan : KIVILCIM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ / ZEYNELABİDİN TARIM

Mersis No : 5491602306600013

Vergi Dairesi : ÜÇKAPILAR Vergi No : 824 006 6527

Tic.Sic. No: 44525